Organizacija

Madia močno verjame v "človeški kapital" in v dodano vrednost, ki jo lahko prinese.

Želimo vam stati ob strani kot svetovalci in zanesljiv partner. Zato v središče naših dejavnosti postavljamo stalno zavezanost k izobraževanju, usposabljanju in izpopolnjevanju zaposlenih, zastopnikov in sodelavcev, da bodo stranke usmerjali pri izbiri najprimernejših izdelkov in storitev glede na njihove potrebe.

Vse to po zaslugi več kot 60-članske ekipe zaposlenih.

Organizacija

UPRAVA

Alessandro Piazza

ZVRŠNI DIREKTOR
alessandro.piazza@madiaspa.com

NABAVA

Enver Piazza

VODJA NABAVE IN ČLAN UPRAVE
enver.piazza@madiaspa.com

NABAVA

Giuseppe Scano

UPRAVLJANJE DOBAVITELJEV
SEKTOR ZAMRZNJENIH IZDELKOV IN MESA)
giuseppe.scano@madiaspa.com

NABAVA

Dora Vendrametto

UPRAVLJANJE DOBAVITELJEV IN IZDELKOV
dora.vendrametto@madiaspa.com

ADMINISTRACIJA

Sandra Del Col

VODJA ADMINISTRACIJE
sandra.delcol@madiaspa.com

ADMINISTRACIJA

Laura Francescutto

VODJA ODDELKA ZA TERJATVE IN PRIHODKE
(PRAVNI ODDELEK)
laura.francescutto@madiaspa.com

ŠPEDICIJE IN KOMERCIALA

Federico Del Puppo

VODJA OPERATIVE
federico.delpuppo@madiaspa.com

ŠPEDICIJE IN KOMERCIALA

Daniela Bertoldo

ODENJE TAJNIŠTVA KOMERCIALNEGA ODDELKA
daniela.bertoldo@madiaspa.com

SPEDICIJE IN KOMERCIALA

Andrea Morson

VODENJE TAJNIŠTVA KOMERCIALNEGA ODDELKA IN ODDELKA ZA SADJE IN ZELENJAVO
andrea.morson@madiaspa.com

SKLADIŠČE

Paolo Pozzati

VODJA SKLADIŠČA

TRANSPORT

Alban Dehara

VODJA PREVOZOV

KOMERCIALA

Gianpietro Bruni

VODJA KOMERCIALE
gianpietro.bruni@madiaspa.com

TRŽENJE

Virna De Marco

VODJA TRŽENJA
virna.demarco@madiaspa.com

Questo sito o gli strumenti terzi da questo utilizzati si avvalgono di cookie necessari al funzionamento ed utili alle finalità illustrate nella cookie policy. Proseguendo la navigazione in altra maniera, acconsenti all’uso dei cookie. Privacy policy

Questo sito utilizza i cookie per fornire la migliore esperienza di navigazione possibile. Continuando a utilizzare questo sito senza modificare le impostazioni dei cookie o cliccando su "Accetta" permetti il loro utilizzo.

Chiudi