Iskanje in izbira izdelkov, storitve in izobraževanje so dejavnosti, s katerimi vsak dan zavzeto podpiramo sektor gostinskih dejavnosti. Za dodatne informacije ali naročilo kataloga z vsemi izdelki izpolnite obrazec.


Za dodatne informacije ali za popoln katalog izdelkov izpolnite kontaktni obrazec.




UPRAVA

ALESSANDRO PIAZZA
IZVRŠNI DIREKTOR
alessandro.piazza@madiaspa.com

NABAVA

ENVER PIAZZA
VODJA NABAVE IN ČLAN UPRAVE
enver.piazza@madiaspa.com

GIUSEPPE SCANO
UPRAVLJANJE DOBAVITELJEV
(SEKTOR ZAMRZNJENIH IZDELKOV IN MESA)
giuseppe.scano@madiaspa.com

DORA VENDRAMETTO
UPRAVLJANJE DOBAVITELJEV IN IZDELKOV
dora.vendrametto@madiaspa.com

ADMINISTRACIJA

SANDRA DEL COL
VODJA ADMINISTRACIJE
sandra.delcol@madiaspa.com

LAURA FRANCESCUTTO
VODJA ODDELKA ZA TERJATVE IN PRIHODKE
(PRAVNI ODDELEK)
laura.francescutto@madiaspa.com

ŠPEDICIJE IN KOMERCIALA

FEDERICO DEL PUPPO
VODJA OPERATIVE
federico.delpuppo@madiaspa.com

DANIELA BERTOLDO
VODENJE TAJNIŠTVA KOMERCIALNEGA ODDELKA
daniela.bertoldo@madiaspa.com

ANDREA MORSON
VODENJE TAJNIŠTVA KOMERCIALNEGA ODDELKA IN ODDELKA ZA SADJE IN ZELENJAVO
andrea.morson@madiaspa.com

TRŽENJE

VIRNA DE MARCO
VODJA TRŽENJA
virna.demarco@madiaspa.com

SKLADIŠČE

PAOLO POZZATI
VODJA SKLADIŠČA

TRANSPORT

ALBAN DEHARA
VODJA PREVOZOV

KOMERCIALA

GIANPIETRO BRUNI
VODJA KOMERCIALE
gianpietro.bruni@madiaspa.com

Contatta agente








Rgovski zastopniki in ozemlje

Pokrajina VENEZIA
Alessio De Stefani
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Jesolo

Nadir Pezone
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

San Michele, Fossalta, Portogruaro, Concordia, Pramaggiore, Annone Veneto, Gruaro, Teglio Veneto, Caorle

Fabrizio Mauro
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Bibione, San Michele

Maurizio Brambilla
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Eraclea, Caorle

Alessandro Salvatore
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Belluno

Pokrajina PORDENONE
Francesco Pujatti
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Pordenone, Porcia, Prata di Pordenone, Sacile, Azzano Decimo, Fontanafredda, Roveredo in Piano, Caneva, Brugnera

Roberto Visentini
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Pordenone, Aviano, Budoia, Polcenigo, Pasiano di Pordenone, Fiume Veneto

Gianluca Turchet
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Pordenone, Porcia, Cordenons

Francesco Sasso
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

San Giorgio R, Spilimbergo, San Martino T., Arzene, Casarsa, S. Vito T., Sesto al Reghena, Morsano al T., Cordovado, Chions, Pravisdomini

Maurizio Invernizzi
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Maniago, Spilimbergo, Erto e Casso, Cimolais, Claut, Barcis, Tramonti Sopra e Sotto, Andreis, Frisanco, Montereale, Vajont, Fanna, Cavasso, Meduno, Arba, Travesio, Sequals, Clauzeto, Pinzano, Vito D’Asio, Castel Nuovo DF, Vivaro

Pokrajina UDINE
Franco Panama
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Udine, Pasiano di Prato, S. Vito di Prato, S. Vito di Fagagna, Fagagna, Majano, Osoppo, Gemona, Ragogna, San Daniele, Rive d’Arcano, Dignano, Flaibano, Mereto di Tomba, Coseano, Folgaria DF

Ondino Parmeggiani
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Castion di Strada, Porpetto, San Giorgio di N., Torviscosa, Gonars, Bicinicco, Mortegliano, Lestizza, Bagnara Arsa, Aiello, Cervignano, Terzo di Aquileia, Aquileia, Fiumicello, Villa Vicentina, Ruda, Campolongo, Tapogliano, Palmanova, Chiopris, S. Vito al Torre, S. Maria la Longa

Egidio Antinucci
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Codroipo, Camino al T., Bertiolo, Talmasson, Mortegliano, Pozzuolo del Friuli, Campoformido, Basiliano, Pavia di UD, Buttrio, Premariacco, Manzano, Corno di Rosazzo, S. Guivanni al Natisone, Pradamano, Remanzacco, Moimacco, Cividale, Prepotto, San Leonardo, Pulfero, Torreano, Savogna, Grimacco, Stregna, Attimis, Sedegliano

Fabrizio MauroPoiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Lignano, Latisana, Precenicco, Palazzolo dello Stella, Muzzana, Carlino, Marano, Lagunare, Ronchis, Teor, Pocenia

Elvis Tafaruci
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Udine, Bibione

Pokrajina GORIZIA
Luca Venier
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Grado, San Floriano, Gorizia, Mossa, Cormons, Dolegna, Capriva, Medea, Mariano del Friuli, Gradisca, Villesse, Turiacco, S. Pier Isonzo

Paolo Di Stefano
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Grado, Monfalcone, San Canziano, Ronchi Legionari, Fogliano, Sagrado, Savogna, Staranzano, Doberdo sul Lago

Gabriele Puntin
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Monfalcone, Cormons, Gorizia

Pokrajina TRIESTE
Denis Berginc
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Trieste, Duino, Muggia, S. Dorligo, Sgonico, Monrupino, (Tutta la Provincia)

Mauro Ferrarese
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Trieste

Pokrajina TREVISO
Federico Sartori
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

(Tutta la Provincia), (VE – Martellago)

Davide Acampora
Poiščite zastopnikaObmočje pristojnosti

Treviso, Cavallino, Jesolo

SLOVENIA
Denis Berginc
Poiščite zastopnika
Erika Velušček
Poiščite zastopnika

Questo sito o gli strumenti terzi da questo utilizzati si avvalgono di cookie necessari al funzionamento ed utili alle finalità illustrate nella cookie policy. Proseguendo la navigazione in altra maniera, acconsenti all’uso dei cookie. Privacy policy

Questo sito utilizza i cookie per fornire la migliore esperienza di navigazione possibile. Continuando a utilizzare questo sito senza modificare le impostazioni dei cookie o cliccando su "Accetta" permetti il loro utilizzo.

Chiudi